Butterfly Live Wallpaper

Ücretsiz ekran kağıdı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 322 KB
  • Version 2.3.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Amazing Live Wallpaper HD
Kelebekler vadisinde ufak bir gezinti.

Kelebekler sayesinde cep telefonlarınız zarafetin temsilcisi olacak. Birbirine uyumlu renkte arka planların üzerinde uçuşan renk renk kelebekleri izlemekten keyif alacaksınız. Uygulama android veri tabanlı cihazlar içindir. Bu nadide canlıları cep telefonlarınızda yaşatmak size mutluluk verecek. Eski duvar kağıtlarınızdan derhal kurtulun! Bembeyaz kelebekler ve soft renklerle saflığı ve duruluğu tadacaksınız.

Akıllı telefonunuz için bahar çiçekleri ve sevimli renkli kelebekler büyüleyici görüntüler getiriyor. Bu neşeli uçan böcek açık mavi gökyüzünün altında incelikle ve ahenkle dans ederken yeryüzündeki cennetin tadını çıkarın. Bu harika duvar kağıdı doğanın muhteşem dünyanın bir parçası gibi hissedeceksiniz inanın yapacak ve çarpıcı HD görüntüler aşık olacaktır. Güzel renkli kelebekler yolumuzu rehberlik ederken çiçek veya büyülü ormanları ile kaplı güneşli alanlarda yürüyün. Telefonunuz için bu güzel uygulama ücretsiz indirmek için kullanılabilir, bu yüzden şu anda bunu arkadaşlarınızla paylaşın.
 
Kaçırılmaması gereken bu uygulama ücretsizdir ve cep telefonunuza yüklendikten sonra internet bağlantısı gerektirmez. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Kullanmak istediğiniz duvar kağıdına ana sayfa, menü, duvar kağıtları, canlı duvar kağıtları yolunu takip ederek ulaşabilirsiniz. Üstelik son derece güvenilirdir ve hiçbir şekilde virüs içermez.
Daha Fazla Göster
Butterfly Live Wallpaper indir